Żyj do końca życia i bądź młody do starości...
Wyszukiwarka

Suplementy

Sortuj wg:
 • best-msm-doctors-best.jpg

  MSM Doctor’s Best 1000mg (180 kaps.)

  Najpopularniejszym zastosowaniem MSM jest prewencja chorób układu kostno-stawowego i łagodzenie dolegliwości z nimi związanych. Siarka pomaga tworzyć tkankę łączną, sprzyja regeneracji włókien mięśniowych, ścięgien i więzadeł.

  Cena:55.00
 • msm-now-foods-240.jpg

  MSM Now Foods (240kaps.)

  Suplement diety zawierający w składzie aż 1000mg MSM w jednej kapsułce. MSM to źródło organicznej siarki, która wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, a przede wszystkim pomaga zregenerować tkankę łączną i przejawia właściwości stymulujące naturalne reakcje antyoksydacyjne.

  Cena:89.00
 • ashwagandha-hepatica.jpg

  Ashwagandha Hepatica (90 kaps.)

  Jedno z najstarszych ziół wzmacniających, zwiększających wydolność fizyczną i umysłową oraz silnie odmładzających, stosowanych od kilku tysięcy lat. Wykazuje właściwości adaptogenne, wspomaga zdolności psychiczne i fizyczne w warunkach osłabienia, wyczerpania, braku koncentracji.

  Cena:37.00
 • curcumin-c3-complex-hepatica.jpg

  Curcumin C3 Complex Hepatica (90 kaps.)

  Kompleks zawiera w swoim składzie standaryzowany wyciąg z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa). Kurkuma wspomaga trawienie m.in. poprzez zwiększenie wydzielania płynów żołądkowych, oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit. Wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie wątroby i pomaga w fizjologicznym wydzielaniu żółci

  Cena:46.00
 • gotu-kola-hepatica.jpg

  Gotu Kola Hepatica (90 kaps.)

  Gotu Kola to roślina, która wpływa korzystnie na funkcje poznawcze, dzięki czemu wspomaga pamięć. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego: żył i serca. Pomaga utrzymać w zdrowiu pracę żołądka

  Cena:31.00
Facebook