Żyj do końca życia i bądź młody do starości...
Wyszukiwarka

Suplementy

Sortuj wg:
 • b-right-jarrow.jpg

  B-Right Jarrow (100 kaps.)

  Suplement diety zawierający najbardziej przyswajalne, biodostępne i aktywne metabolicznie formy witamin B.

  Cena:82.00»75.00
 • best-msm-doctors-best.jpg

  MSM Doctor’s Best 1000mg (180 kaps.)

  Najpopularniejszym zastosowaniem MSM jest prewencja chorób układu kostno-stawowego i łagodzenie dolegliwości z nimi związanych. Siarka pomaga tworzyć tkankę łączną, sprzyja regeneracji włókien mięśniowych, ścięgien i więzadeł.

  Cena:55.00
 • d3-now-foods-120.jpg

  Witamina D3 Now Foods (120 kaps.)

  Polecana w przypadku niedoboru witaminy D, szczególnie gdy został on potwierdzony w badaniach krwi. Odpowiedni dla osób zmagających się z kruchością zębów i kości, zaburzeniami pracy układu immunologicznego, czy też stanami depresyjnymi.

  Cena:49.00»39.00
 • d3-now-foods-240.jpg

  Witamina D3 Now Foods (240 kaps.)

  Podwójna ilość w atrakcyjnej cenie.
  Polecana w przypadku niedoboru witaminy D, szczególnie gdy został on potwierdzony w badaniach krwi. Odpowiedni dla osób zmagających się z kruchością zębów i kości, zaburzeniami pracy układu immunologicznego, czy też stanami depresyjnymi.

  Cena:69.00
 • d3k2-now-foods.jpg

  Witamina D3 + K2 Now Foods (120 kaps.)

  Produkt zawiera witaminę K2 (menachinon), która jest najbardziej przyswajalna i najdłużej aktywna, oraz doskonale przyswajalną formę witaminy C z przedłużonym działaniem. Ostatnie badania dowodzą, że witaminy D i K działają synergistycznie w wielu kluczowych procesach metabolicznych, podczas gdy witamina C dodatkowo wzmaga ten proces.

  Cena:69.00»49.00
 • omega3-now-foods-100.jpg

  Omega 3 Now Foods (100 kaps.)

  Suplement diety w skład którego wchodzi skoncentrowany olej rybi, będący doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych EPA i DHA. Preparat ma postać miękkich, żelowych kapsułek, które są łatwe do połknięcia i nie powodują dyskomfortu trawiennego.

  Cena:30.00»28.00
 • koenzym-q10-hepatica.jpg

  Koenzym Q10 Hepatica (60 tab.)

  Koenzym Q10 zaliczamy do substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdej komórki organizmu. Z wiekiem ilość koenzymu w organizmie spada, dlatego zaleca się uzupełnianie diety w ten składnik, szczególnie osobom po 35 roku życia.

  Cena:37.00
 • curcumin-c3-complex-hepatica.jpg

  Curcumin C3 Complex Hepatica (90 kaps.)

  Kompleks zawiera w swoim składzie standaryzowany wyciąg z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa). Kurkuma wspomaga trawienie m.in. poprzez zwiększenie wydzielania płynów żołądkowych, oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit. Wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie wątroby i pomaga w fizjologicznym wydzielaniu żółci

  Cena:46.00
 • bacopa-monnieri-hepatica.jpg

  Bacopa Monnieri Hepatica (90 kaps.)

  Bacopa monnieri to tradycyjne zioło ajurwedyjskie, które wpływa korzystnie na procesy poznawcze takie jak pamięć i koncentracja oraz zdolność uczenia się i zapamiętywania.

  Cena:37.00
Facebook