Żyj do końca życia i bądź młody do starości...

Kremy do rąk

Sortuj wg:
 • balsam-do-ciala-atopy-tolerance-z-ekstraktem-z-kory-brzozy-barierowy-do-skory-atopowej.jpg

  Atopy Tolerance - balsam do ciała (500ml)

  Balsam do ciała z ekstraktem z kory brzozy, barierowy, do skóry atopowej. Kompleksowo odbudowuje naturalną warstwę ochronną skóry. Przywraca jej naruszone funkcje. Bezzapachowy, o fizjologicznym pH. Koi, łagodzi uporczywy świąd. Redukuje szorstkość i suchość. Specjalne składniki receptury zostały dobrane pod kątem skuteczności, tolerancji i bezpieczeństwa.

  Cena:39.00
 • lipidowy-krem-atopy-tolerance-z-ekstraktem-z-kory-brzozy-barierowy-do-skory-atopowej.jpg

  Atopy Tolerance - lipidowy krem (150ml)

  Lipidowy krem z ekstraktem z kory brzozy, barierowy, do skóry atopowej. Kompleksowo odbudowuje naturalną warstwę ochronną skóry. Przywraca jej naruszone funkcje. Bezzapachowy, o fizjologicznym pH. Koi, łagodzi uporczywy świąd. Re- dukuje szorstkość i suchość. Specjalne składniki recep- tury zostały dobrane pod kątem skuteczności, tolerancji i bezpieczeństwa.

  Cena:35.00
 • balsam-wanilia-cynamon-yope.jpg

  Balsam do rąk i ciała - Wanilia i Cynamon (300ml)

  Apetyczny, korzenny, słodki. Tworzy zgrany duet z mydłem kosmetycznym z tej samej linii.

  Cena:28.00
 • krem-do-rak-i-paznokci-ochronny-odzywczy-argan.jpg

  Krem do rak i paznokci - argan (100ml)

  Olej arganowy, znany jako „płynne złoto Maroka”, uznany od pokoleń, wyjątkowo bogaty naturalny składnik pielęgnujący, odżywia i regeneruje. Roślinny kompleks multiwitaminowy wzmacnia to działanie. Alantoina przyspiesza gojenie ubytków i uszkodzeń naskórka, działa przeciwzapalnie, koi, nawilża i wygładza.

  Cena:5.50
 • krem-do-rak-i-paznokci-odzywczy-nawilzajacy-roza.jpg

  Krem do rak i paznokci - róża (100ml)

  Szlachetny olejek różany, wyjątkowo bogaty,  naturalny składnik pielęgnujący, doskonale regeneruje. Roślinny kompleks multiwitaminowy wzmacnia to działanie. Keratyna i witaminy z grupy B wzmacniają płytkę paznokciową, chronią ją przed łamliwością i rozwarstwianiem. Gliceryna nawilża i uelastycznia skórę.

  Cena:5.50
 • babuszka-krem-do_rak-rokietnikowy.jpg

  Babuszka Agafia – Krem Do Rąk Rokitnikowy (75ml)

  Rokitnik lub wg nazwy ludowej „złote drzewo” uważany jest za „żywą witaminę”. W oleju rokitnika znajdują się witaminy A, B, E, C, P, PP, mikroelementy i kompleks rzadkich wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które posiadają silne działanie regenerujące i głęboko odżywcze.

  Cena:7.00
 • babuszka-krem-do_rak-cedrowy.jpg

  Babuszka Agafia – Krem Do Rąk Cedrowy (75ml)

  Cedr jest symbolem siły i mocy, a olej cedrowy jest najbogatszym źródłem witaminy E. Od wieków jest uważany z najlepszy środek do pielęgnacji ciała.

  Cena:7.00
Facebook