Żyj do końca życia i bądź młody do starości...

Cukierki

Sortuj wg:
 • originalherb_box_50_stevia.jpg

  Ricola – cukierki 13 ziół

  Oryginalne cukierki ziołowe Ricola czerpią swoją moc z 13 ziół: szanty, biedrzeńca, przetacznika, prawoślazu, przywrotnika, czarnego bzu, ślazu, mięty pieprzowej, szałwii, krwawnika, pierwiosnka, babki lancetowatej i tymianku.

  Cena:6.50
 • alpejskie_box_50.jpg

  Ricola – cukierki alpejska śieżość

  Cukierki Alpejska Świeżość zawierają słynny, pełen smaku wyciąg z 13 ziół ze szwajcarskich Alp oraz świeży olejek z mięty pieprzowej. Zioła używane do produkcji tych odświeżających cukierków uprawiane są w naturalny sposób, wyłącznie na terenach szwajcarskich gór z dala od ruchliwych dróg czy zakładów produkcyjnych.

  Cena:6.50
 • czarny_bez_box_50.jpg

  Ricola – cukierki czarny bez

  Czarny bez jest słodki i kwiatowy w smaku, pobudza zmysły i od stuleci  towarzyszy ludziom. Ricola wykorzystuje kwiat krzewu – znany nam pod tyloma różnymi nazwami – jako harmonijne uzupełnienie sprawdzonej mieszanki 13 ziół.

  Cena:6.50
 • melisa_box_50.jpg

  Ricola – cukierki melisa

  Najpierw wyczuwalny jest świeży, cytrusowy smak melisy. Potem powoli rozwijają się aromaty mieszanki 13 ziół. Ssanie cukierków Ricola Melisa odświeża usta i głos. Melisa lekarska o przyjemnym, świeżym zapachu pochodzi ze wschodniego wybrzeża Morza Śródziemnego i jest używana przez ludzi od wieków.

  Cena:6.50
 • zurawina_box_50.jpg

  Ricola – cukierki żurawina

  Żurawina, spokrewniona z europejską borówką, wywodzi się z Ameryki Północnej. Dojrzałe owoce mają ciemnoczerwony kolor i zawierają dużo witaminy C, betakarotenu oraz minerałów. Cukierek żurawinowy Ricola to połączenie soku z żurawiny ze sprawdzoną mieszanką 13 ziół. Dobroczynna świeżość dla jamy ustnej i gardła.

  Cena:6.50
 • verbena_pl_levandula_fure_sb-360x479.jpg

  Cukierki – lawenda i brówki (60g)

  Lawenda wpływa pobudzająco na krążenie, wzmacnia system nerwowy, działa przeciwbólowo i uspokajająco. Zawarte w borówkach flawonoidy wzmacniają układ odpornościowy, hamują krwawienia wewnętrzne, mają właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, antyoksydacyjne i przeciwbólowe.

  Cena:3.50
 • cukierki-czarny-bez.jpg

  Cukierki – czarny bez (60g)

  Owoce i sok z bzu oraz herbata z jego kory i kwiatów są sprawdzonymi domowymi lekami na przeziębienie. Wyciąg z kwiatów bzu stosuje się przy uporczywym kaszlu, przeziębieniu, anginach oraz w chorobach jelit i dolegliwościach żołądkowych.

  Cena:3.50
 • cukierki-roza.jpg

  Cukierki – dzika róża (60g)

  Jej owoce są bardzo bogatym źródłem uzupełniania ważnych dla organizmu człowieka substancji. Dzika róża jest naturalnym źródłem witamin A, C, B, E.

  Cena:3.50
 • cukierki-szalwia.jpg

  Cukierki – szałwia (60g)

  Z uwagi na działania antyseptyczne i ściągające jest idealna do stosowania przy prawie wszystkich rodzajach stanów zapalnych gardła i zapaleniach dziąseł.

  Cena:3.50
 • cukierki-glog.jpg

  Cukierki – głóg (60g)

  Głóg poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, obniża ciśnienie tętnicze krwi i zwiększa tolerancję wysiłku, a także hamuje powstawanie blaszek miażdżycowych w tętnicach.

   

  Cena:3.50
 • cukierki-melisa.jpg

  Cukierki – melisa (60g)

  Melisa ma identyczne właściwości lecznicze i wzmacniające jak miód i mleczko pszczele. W średniowieczu była popularnym „eliksirem młodości”. Jest to doskonały uspokajający tonik na niepokoje, lekką depresję, bezsenność i rozdrażnienie.

  Cena:3.50
Facebook